Kurumsal

Kurumsal

Pergola Tente Kurumsal

Türkiye geneli ve Uluslararası, Pergola ve Tente hizmeti vermektedir.Şirket olarak sanayi yapılarının, eğitim kültür merkezleri, konut, otel, cafe restoranların Gölge ve Cam Sistemlerine hizmet vermektedir.

Ülkemiz ekonomisine sağladığı katkı ile birlikte, bir çok markayla da çözünürlük ortaklığı yaparak adını ticari alanda duyurmuştur. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten grubumuz, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir dünya oyuncusudur.

Şirketimiz kurulduğu günden bugüne artan yüksek kalite anlayışı, ürün tasarım, dizayn ve üretim teknolojisi ile her zaman müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma politikamız, yaratıcı yaklaşımlarımız ve alanında minimalist çizgilerle ürün dizayn eden profesyonel ekibimizle birlikte dünya piyasalarını takip etmekte ve hizmetimizi uluslararası standartlarda sunmaktayız. Kurulduğumuz günden bu yana ürettiği yüksek kaliteli ürünler sayesinde imza attığı başarılara yenilerini eklemek üzere daha büyük hedeflerle ilerlemektedir.

Modern üretim tesisimiz ve uygun fiyat anlayışımızla birlikte şirketimiz olarak pergola, raylı tente başta olmak üzere otomasyonlu bahçe ve teras kapatma sistemleri, gölgeleme sistemleri, giyotin cam, tente, rolling roof, kış bahçesi, zip perde üretmekte ve siz müşterilerimize sunmaktayız.

Kurumsal

Kurumsal

İSTANBUL TENTE FİRMASI

Pergola Tente Sistemleri Firmamız 1980 yılında Tente ve Cam Sistemleri yapmak üzere kurulmuş olup çok sayıda proje yapımında tecrübesini kanıtlamıştır.

Pergola Tente, sanayi, eğitim, konut, otel, cafe restoranların Gölge Sistemleri için hizmet vermeyi sürdürmektedir..
Firmamız İstanbul’da çok farklı tente çeşitleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

İletişime Geçin

İletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçin. Gerekli bilgileri paylaşın.

Ölçü Alalım

İstediğiniz proje için mekanınıza gelip ölçü alıyoruz. Veya siz iletiyorsunuz.

En Uygun Fiyat

Sizin için en uygun fiyatı verip en kaliteli malzemeler ile hizmet veriyoruz.

Pergola Tente Kumaşı Özellikleri ,-25 soğuğa,+70 sıcağa ve yağmura dayanıklı çadır,kaliteli tente kumaşları,uzman işçiliği ile müşterilerine uygun fiyatlarla.

dilmesinin nedeni; tentenin güneşi ışıklarını maksimum derecede kesmesi ve tente altında kalan yaşam mahalini oldukça serin tutması olarak gösterilebilir. Kumaş kendiliğinden üç boyutlu bir desene sahip olması ve sıkı dokunuşlu oluşundan diğer kumaşlardan ayrılmaktadır. Özellikle raylı tente imalarında kullanılan bir kumaştır. Çok fazla renk seçimi sunmaz, fakat uzun ömürlüdür. Güneş ve yağmur geçirmez, Koku yapmaz, yosunlanmaz. Elbette fiyat olarak diğer türlere göre oldukça pahalıdır.

  • Özel çekme 6063 ekstrüzyon aluminyum profil.
  • Elektrostatik toz fırın boya kaplama.
  • Black-out (10 Katmanlı) su geçirmez, alev yürütmez, dokulu membran.
  •  BECKER  Alman marka uzaktan kumandalı otomasyon sistemi.
  • Kendinden dereli ön kiriş profili.
  • Çelik tel örgülü trigger kayış sistemi.
  • Sızdırmazlık için özel olarak tasarlanmış fitil sistemi.
 • Galvanizli elektrostatik boya kaplamalı koruma çatısı.