Motorlu Tente

Motorlu Tente

Motorlu Tente

Kullanıldığı alan bakımından motorlu tente modelleri birçok faydayı bünyesinde barındıran özel ürünlerdir.  Özel tasarım ürün çeşitlerini temin edebilirsiniz. Motorlu Tente m2 Fiyatları

Motorlu Tente Nedir ?

Bir mekan önü, balkon ya da çeşitli alanların önündeki tenteler motorlu sistemle otomatik şekilde kapatılır ve açılır. Motorlu yapının temel amacı,  hızlı şekilde açma kapama işlemini yapmak, zamandan tasarruf sağlamaktır. Kullanılan motorlu tentelerin birçok faydası vardır. Öncelikle alandaki ön kısımları veya sınırlandırılması istenen yerleri kapatarak koruma alanı yaratır. Koruma alanı güneşe karşı olabileceği gibi yağmur gibi hava şartlarına yönelik de engelleme amaçlayabilir.  Motorlu tentelerdeki teknik özellik ve büyüklük ayrıntıları değişebilmektedir.

Balkon pergole Fiyatları

Balkon tente kurulumu geniş büyük balkonlarda faydalı olacaktır. Örneğin teras alanlarında kullanılan tente modelinin renkli tarımda olması evinizi güzel gösterebilir. Balkon tente model yapılarında genelde genişlik kısmı daha sınırlı tutulmaktadır. Yani dükkan önü için veya bir yeme içme alanında kullanılan tentelerle balkon tentelerinin tasarımı aynı olmaz. Bir alanda kapatılacak yerin özelliği ne kadar çoksa tente büyüklüğü de buna göre değişecektir.

Özel Tasarım Tenteler

motorized tente modelleri arasında kendi belirlediğiniz tasarımlara göre çözümler üretebilirsiniz. Tasarımın nasıl olacağı konusunda fikriniz yoksa çalışmalara dair firmamızdan detay öğrenebilirsiniz. Bu alanda uzun zamandır faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Özel tasarım tente modellerimizin etkileyici şekilde sonlandırılması için yapılacak olan temel adım bir tasarım plan proje oluşturmaktır. Tentelerin kendi içinde binlerce çeşitleri olduğundan dikkat edilmesi gereken en önemli detay metre kare, büyüklük küçüklük gibi ayrıntılara önem verilmesidir. Tente modelleri seçerken açılır kapanır sistemlerin sorunsuz çalışacağı bir yerde kurulum olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Çizgili Desen Tente Tasarımı

Çizgili tente kumaşından yapılan bu tente modellerinde genel dekorasyon özelliklerine göre değişken bir yapı görülebilir. Çizgili desenli tentelerde oluşan tasarımların temel beklentileri karşılaması ne tür bir alanda kullanılacağına göre de değişmektedir. Çizgili tente seçeneklerinde dekorasyon artılarını değerlendirebilirsiniz.  Çizgili tente modellerinde renk bordo olabilir, siyah çizgiler, beyaz çizgiler olabilir vs. kullanılabilir. Tente tasarımının hangi renk ve desen olacağında sizin ve işletmenizin kararları önemlidir.

Tente Fiyatları

Balkon tentesi fiyatları veya genel olarak tente modellerinde fiyatlandırma birçok açıdan artı sağlar. Tentelerdeki büyüklük ve kumaş yanında motorlu kullanım ve motorsuz manuel kullanım ayrıntıları önem kazanmaktadır. Tentelerdeki fiyat için sorularınızı bize iletebilirsiniz.  Tente fiyat çalışmaları konusunda size gereken ön bilgileri veriyoruz.

Tente Mekanizmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tente kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri motorlu tentelerin çok sık açılıp kapanmamasıdır. Çok fazla açma kapama yapılması, motorun hem enerjisinin dengesizleşmesine hem de gevşemelere neden olacaktır. Motorlu tentelerin özellikle sorun içermemesi için dikkatli davranılması ve rutin senelik bakımlarının yapılması gerekir. Tente kullanımı kumanda ile gerçekleşirken mutlaka keyfi işlemlerden kaçınmalısınız.

Tente Ve Dekorasyon Uyumu Nasıl Olmalı?

Bir alandaki tente özellikleri dekorasyon özellikleriyle beraber aynı paralelde olmalıdır. Motorlu tente dekorasyon açısından süslemeli veya düz görüntüde olabilir. Hangi görüntüde olacağı, bir iş yerinde veya bir balkonda farklı bir duruma işarettir. Tente açısından değil de genel bakıldığında renk geçişleri dekorasyonda tek konu değildir. Renk uyumları dışında işlevsel faydalarda da alakalı bir görüntü olmalıdır.  

Tente modelleri kullanımı eğer çok profesyonel isteniyorsa işletme önlerinde kullanımı daha mantıklıdır.

Motorlu Tenteler Neden Daha Pahalı ?

Paha açısından bakıldığında motorlu tente kullanımı elle açılan kapanan tentelere göre daha yüksek fiyatlardan üretilmektedir. Bunun nedeni motor eklemesi ve sistemsel açıdan daha kapsamlı bir mekanizmadır.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 yorum “Motorlu Tente

 • istanbul Motorlu Tente Sistemleri

  İstanbul’un en iyi ve en uygun tente fiyatları ile dekoratif ve kullanım konusunda diğer işlemlerin bir adım önüne geçmeniz mümkün.

  Uzaktan kumanda sistemi sayesinde çok rahat bir şekilde açılıp kapanan Motorlu tente, mevsimsel geçişlerin çok olduğu ülkemizde çok fazla tercih ediliyor.

  Türkiye’de yer alan tente firmaları arasında yoğun bir rekabet vardır. İstanbul’un en iyi tente firmaları için yazımızı okuyabilirsiniz.

 • pergole tente

  Tente modelleri sürekli olarak değişiyor ve gelişiyor. Kurumsal kullanım ve bireysel kullanım için kolaylık sağlamak; daha estetik bir görünüm yaratmak adına tasarlanmış olan motorlu tente modelleri ile kusursuz güzelliğe adım atın.

 • pergole tente Yazar

  Konforlu kullanım ve estetik tasarımlarıyla hemen her sektörün tercih ettiği sistemler arasındadır. Genellikle düz formda veya kaset tente formunda tasarım edilen motorlu sistemler, kaliteli kumaş özellikleriyle yüksek performans sağlıyor. Üstelik motorlu sistemi yapısıyla hızlı ve kolay kullanım olanakları sağlıyor. Cazip fiyat seçenekleri ve uzun ömürlü kullanım avantajları, motorlu tente sistemlerini popüler ürünler arasına taşıyor.