Otomatik Tente

Otomatik Tente

Otomatik Tente

 

Otomatik tentelerin modelleri günlük hayatta birçok alanda kullanılan kapsamlı ürünlerdir. Beğendiğiniz tasarım özelliklerini talep ederek sonuca varabilirsiniz. Otomatik Tente m2 Fiyatları

Otomatik Tente Nedir ?

Bir alanda kumandalı sistemle açılır kapanır koruma alanlarının olması otomatik tente olarak tanımlanabilir. Kullanılan otomatik tente modelleri birbirinden farklı tasarımlarla size hazırlanmaktadır. Otomatik tentelerdeki çözümler,  yapısal açıdan değerlendirildiğinde birçok fayda bulunabilir. Örneğin bir dükkan önündeki alanı korumak, içerideki malzemelerin güneşe karşı engellenmesinin sağlanması gibi artılar sağlanır. Otomatik tentelerdeki hizmetler için sadece koruma amacı değil dekorasyon özellikleri de önemle değerlendirilir.

Pergola Tente Modelleri

Otomatik Tente Kullanım Alanları

Kurulan otomatik tentelerde kullanım özellikleri ürün türüne göre değişebilir. Kumandalı şekilde kulanım bu türlerde yaygındır. Yani öncelikle kurulum yapılır ve açma kapama alanı üzerinde otomatik tente kullanımı açılmış ve kapanmış olur. Tente kullanımında yapılması gereken en önemli detay, çok fazla oynamamaktır. Yani bu yapıldığında artık motor yapısı ve mekanizma zarar görmeye başlar. Otomatik bir tentelerin açılması kapanması esnasında bir işlemi tamamlamadığında ve siz sürekli bununla oynadığınızda mekanizmasını ve elektrik ayarlarının genel dengesini zarara uğratmış olursunuz.

Otomatik Tentelerde Nasıl Ürün Seçimi Yapılır?

Bir yerde otomatik modeli kullanımından önce seçimlerinizi doğru şekilde yapmalısınız. Yapılacak seçim işlemlerinde şunlara önem vermelisiniz:

 • Bir yerde tente kullanımının gerçekten gerekip gerekmediğine bakmalısınız. Bazı alanlarda tente çok önemli bir işleve sahipken bazı yerlerde basit bir şemsiyeyle de koruma sağlanabilir.
 • Otomatik tente kurulumu öncesi karar verecek kişilerle görüş birliğine varmalısınız. Bu görüş birliğinde proje plan vs. konularında herkesin bütçe ve dekorasyon açısından hemfikir olması gerekir.
 • Proje hazırlıkları yapılırken tente özelliklerini görerek değerlendirmelisiniz. Hoşunuza gitmeyen alanlar varsa ekibimize mutlaka söylemeli ve buna göre bir süreç belirlemelisiniz. Otomatik tentelerin uzun seneler boyu kullanılacak ürünler olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle senelerce kullanacak gibi kararlar almalısınız.

Bütçenizi kararlaştırmalı ve ortalama bir harcama planı oluşturmalısınız. Bu planlamalarda otomatik mi manuel mi sonuç alınacağı belirlenmelidir. Otomatik tentelerde bütçe daha çoktur. Ama manuel ürünlerde bütçe daha az olacaktır. Büyüklüğe göre bunun kararını da verebilirsiniz. Bazı yerlerde küçük tenteleri otomatik olarak

 • kurulumla ayarlamak da gerekebilir. Görsel açıdan ve dekoratif beklentilere göre çözümler üretebilirsiniz.
 • Kullanacağınız otomatik tentelerin için görüntü açısından tasarımınızı belirlemelisiniz. Yani önceden bir süre inceleme yapıldığında ortaya çıkacak sonuçlar da daha sağlıklı olacaktır. Siz ne kadar ne istediğinizi bilirseniz elde edilen sonuçlar da çok daha iyi olacaktır.

Tente Sistemi Kurulum Özellikleri

Bir alandaki kapı önü kısma tente kurulumu yapılacağında firma olarak planlı şekilde hareket ediyoruz. Plandan kasıt, öncelikle karşılıklı görüşülmesi ve ne tür beklenti olduğunun anlaşılmasıdır. Bir dükkan önünü kapatmak mı amaç yoksa bir balkonda güneş yağmur engelleyici alan mı oluşturmak belirlenmelidir. Yani neresi için ne amaç belirleniyorsa buna göre devam edilir. İkinci olarak da tente ürün özellikleri, otomatik üründe önemlidir. Tente sistem kurulumu metre kare vs. ölçüler alınır. Bu alınan ölçülerde otomatik tente ürünlerinin özelliklerinde, dekorasyon renkleri de belirlenerek hareket edilir. Sistemsel açıdan nasıl bir özellik kurulum varsa bunun zamanı da belirlenecektir.

Otomatik Tente Fiyatlandırması

Otomatik tentelerin fiyatlandırması yapılırken ne tür malzemeden üretim olduğu, malzeme özelliklerindeki çeşitlilik önem kazanır. Tente fiyat yapıları hakkında soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz. Tentelerimiz yüksek kalite malzemeden ve özel teknolojik bir alt yapıya sahip mekanizma ile üretilmekte, monte edilmektedir. Bir tente sisteminin kurulumunu özenli bir şekilde yapıyoruz. Uzun vadeli çözümlerde sorularınızı iletebilirsiniz.

  • Özel çekme 6063 ekstrüzyon aluminyum profil.
  • Elektrostatik toz fırın boya kaplama.
  • Black-out (10 Katmanlı) su geçirmez, alev yürütmez, dokulu membran.
  •  BECKER  Alman marka uzaktan kumandalı otomasyon sistemi.
  • Kendinden dereli ön kiriş profili.
  • Çelik tel örgülü trigger kayış sistemi.
  • Sızdırmazlık için özel olarak tasarlanmış fitil sistemi.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 yorum “Otomatik Tente

 • Pergola Otomatik Tente

  Her türlü hava koşullarında kullanılabilen dayanıklı bir ürün olan pergola tente günümüzde çok tercih edilir.

  Özel bir pergola istemi ile çalışabilen otomatik olan pergole tente ürünlerini siz müşterilerimize tavsiye ederiz.

  Pergola tente cafe restorant teras balkon büyük yapıların bahçeleri ve kapalı avm lerin çıkışlarında tercih edilir.

  Doğal afetlere karşı testler uygulanarak üretilmiştir. düzinesi raylı olan bu sistem kesinlikle bakım gerektirmeden.

  Çalışmaya devam eder ve herhangi bir bakım gerektirmez uzaktan kumandalar ile yönetilebilen fergole sistemli.

  Pergola tenteler kullanımı oldukça basit ve aktiftir. Mekanınıza kaliteli ve temiz iş isteyen müşterilerimize kesinlikle tavsiye edilir.

 • pergole tente Yazar

  Her mevsim rahatlık sağlayan otomatik tente sistemleri, işletmelere ekstra donanım kazandıran ürünler arasında yer alıyor. Sadece yaz aylarında güneşten korunmak için değil, kış aylarında da yağmur, kar gibi hava koşullarında %100 konfor sağlar. Kumaş kaliteleri ve mekanizmada kullanılan sağlam yapı sistemleriyle, Pergola Tente modelleri tüm yaşam alanlarına kalite katıyor.